نقاشی نقاشی های شگفت انگیز با کاغذ رنگی

 • شروع کننده موضوع *SAmirA
 • بازدیدها 349
 • پاسخ ها 3
 • تاریخ شروع

*SAmirA

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عضویت
2016/01/09
ارسالی ها
30,078
امتیاز واکنش
64,477
امتیاز
1,304
با دیدن این نقاشی ها متوجه خواهید شد که همیشه کشیدن بهترین تصاویر و خلق زیباترین نقاشی ها نیاز به وسایل گران قیمت و رنگ های مختلف ندارد چرا که می تواند با استفاده از ساده ترین امکانات شگفت انگیزترین تصاویر را خلق کرد.
“یولیا برودیسکایا” کار خودش را در سال ۲۰۰۶ به عنوان یک طراح گرافیکی و یک استاد درکار با نرم افزارهای رایانه ای مانند فتوشاپ آغاز کرد اما خیلی سریع این حرفه را رها کرد و به سراغ کاغذ و چسب رفت و حالا به یک هنرمند چیره دست در این زمینه تبدیل شده است.
او برای خلق تصاویر خود از تکنیک خاصی به نام “چین دادن” یا “تازدن” استفاده می کند و تمام مواد اولیه او کاغذ و چسب است. او کاغذهای مختلف را تا زده یا چین می دهد و در نقاط خاص قرار می دهد تا در انتها یک نقاشی زیبا را خلق کرده باشد.
او در مورد کارش می گوید: کار با رایانه خسته کننده و مجازی است اما هنگامی که کاغذ را دست میگیرد تمام احساس نقاشی به شما منتقل می شود. همچنین شما می توانید همانطور که دوست دارید با کاغذ رفتار کنید نه آنطور که رایانه می خواهد.


Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!


Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!
Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!Please, ورود or عضویت to view URLs content!

 
 • پیشنهادات
 • غروب

  همراه انجمن
  عضویت
  2014/07/13
  ارسالی ها
  271
  امتیاز واکنش
  262
  امتیاز
  181
  محل سکونت
  اصفهان
  خيليييييييي نازن
  كاغذا كه پهناش خيلي باريكه باچي ميچسبونه:icon_question:
   

  *نغمه*

  کاربر برتر
  عضویت
  1970/01/01
  ارسالی ها
  5,075
  امتیاز واکنش
  3,657
  امتیاز
  0
  محل سکونت
  همین نزدیکی
  خیلی بی نظیر بود ...با ظرافت خاصی درست کرده ....اصلا نمیشه گفت کدوم یکی ازهمه بهتره !!!!
   

  SHinee

  .: کـــــاربــــــر VIP :.
  عضویت
  1970/01/01
  ارسالی ها
  5,736
  امتیاز واکنش
  2,564
  امتیاز
  745
  محل سکونت
  شیراز
  به این هنر تو ایران ملیله کاغذی میگن با استفاده از چسب می چسبونن کاغذا رو جالب اینجاست من یه جا خوندم ملیله سازی کلااین هنر به ایرانی ها بر می

  گرده ویکی از صنایع دستی بومی زنجان هست که در دوران قدیم با استفاده از سیم های طلاونقره با قطرهای خیلی کم مثلا یک میلیمتر روی ظروف رو تزیین می

  کردند   

  برخی موضوعات مشابه

  پاسخ ها
  26
  بازدیدها
  1,000
  بالا